KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14122014
nr 1412 2014
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, "Rady", Monogramsignerad. Olja på duk, 58x68, yttermått inklusive ram: 61x71 cm, oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 18:55:01
100 kr
150 kr
16 aug
Specialauktion Agnes Ahlberg
Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg